fastlife- prawdy i mity

Zupełnie będę nie w trendach pisząc o szybkim życiu… ale co tam.

Odkąd związałam się zawodowo z branżą fastfashion moje życie nabrało zdecydowanego rozpędu… póki co bardzo mnie to fascynuje i bawi… i coraz to nowe rozwiązania praktyczne staram się wymyślać.

Ślimak nosi swój dobytek na grzbiecie i jak wiadomo jego życie jest bardzo S-L-O-W… Dlatego w wersji „fast” zamiast na plecak zdecydowanie lepiej jest postawić na wygodną walizkę na kółkach. (Ani się obejrzysz jak zaczniesz kombinować jak dorobić do niej maleńki motorek z gps’em by mogła sama za Tobą „popierniczać” 😉 )

Prawda: Fast life rozwija Twoja kreatywność

cof

Idealne śniadanie „po krakowsku” typu fast…

Chodzi o to by mieć całe śniadanie w jednej ręce, by móc swobodnie jedząc jednocześnie drugą ręką obsługiwać smartfon, tym sposobem idąc do pracy można załatwić kilkanaście rzeczy na raz 🙂

PRAWDA: Trzeba mieć ponadprzeciętną podzielność uwagi… i długie palce 😉

Jeśli naprawdę liczy się czas. Nie ma sensu marnować go na prowadzenie pojazdu, to jest nieefektywne. Lepiej dać się powozić. (Poza tym, że oszczędzasz czas to  oszczędzasz również środowisko – przyczyniasz się do zmniejszenia smogu korzystając z komunikacji miejskiej i/lub dbasz o rozwój gospodarczy kraju – jeśli częściej korzystasz z taxi)

MIT; Życie typu fast nie jest eko

dav

Wiecie jak wiele można zrobić podróżując pociągami? W IC  rano można zrobić makijaż i zaplanować cały dzień, ogarnąć sprawy biurowe, można zrobić przegląd prasy a nawet napisać post, wieczorem można się doskonale wyspać a w Warsie zjeść przyzwoitą kolację. (Sałatki to jedno…zjeść można również całkiem pozbawionego soli kurczaka z ziemniakami…a jak wiadomo sól szkodzi…:))

MIT; W takich warunkach nie zje się zdrowo

Całe slow lata nie mogłam zmotywować się do nauki jazdy konnej. A teraz jeśli tylko już mam jakąś wolną chwilę spędzam ją w siodle…:)

 

Ogólnie zastanawiam się czy moje życie jest jeszcze „fast” czy raczej już „too fast” …ale chyba jeszcze nadążam „galopem…galopem…”! 😉

PRAWDA; Im mniej masz czasu tym lepiej go wykorzystujesz.

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s