POLSCY TWÓRCY RZECZY (NIE)CODZIENNYCH ZUWIKA DESIGN

Mam ogromną słabość do nakryć głowy. Zarówno do nich samych ale też do ich twórców. Dla mnie to magicy, którzy swoją magię przekazują wytworom swoich rąk i wyobraźni. Przecież, by tworzyć te fantazyjne nakrycia głowy, trzeba mieć nie tylko doskonały warsztat i fach w ręku, ale przede wszystkim trzeba mieć wyjątkową wyobraźnię. Trzeba mieć też wrażliwość na detal i umiejętność idealnego dopracowywania szczegółów, a to dziś niewątpliwie rzadkość, cechująca jedynie prawdziwych mistrzów.

Zuwika Design to nie tylko utalentowana mistrzyni modniarstwa, ale też fantastyczna kreatorka stylu, a przede wszystkim cierpliwa i wyrozumiała nauczycielka. Bowiem nie sztuka zaopatrzyć się w „jakiś” kapelusz. Sztuką jest umiejętne jego założenie i odpowiednia jego prezentacja, stosowna do okazji oraz naszej kreacji. Sztuką jest jego dobranie do naszej twarzy ale też osobowości i stylu. To ważne by aspirującej do bycia damą współczesnej Pani ktoś na początku jej drogi udzielił stosownego wsparcia. Zuwika to najlepszy adres pod słońcem i szczerze polecam trafienie pod jej skrzydła (tak można kojarzyć z aniołem 😉 i piórami w jej fascynatorach 😉 ) Już dawno nie miałam przyjemności słuchania i podglądania przy pracy osoby o tak zaangażowanym sercu, pełnej prawdziwej pasji i nieskrępowanej miłości do tego co robi.

sukienka i parasol; Silky Vintage Boutique toczek; Zuwika Design baleriny; Top Secret

Przymiarki…och! spełniło się jedno z moich marzeń, przymierzyłam bardzo wiele różnych modeli kapeluszy, berecików i toczków… co zaowocowało szybką sesją zdjęciową i cudownym zakupem, tego najlepszego. Mam nadzieję, że to początek pięknej kolekcji moich eleganckich nakryć głowy.

Zapraszam na Zuwika.pl

fot.Pracownia FASON/retrostyle

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s