POLSCY TWÓRCY RZECZY – ZUWIKA DESIGN

Mam ogromną słabość do nakryć głowy. Zarówno do nich samych ale też do ich twórców. Dla mnie to magicy, którzy swoją magię przekazują wytworom swoich rąk i wyobraźni. Przecież, by tworzyć te fantazyjne nakrycia głowy, trzeba mieć nie tylko doskonały warsztat i fach w ręku, ale przede wszystkim trzeba mieć wyjątkową wyobraźnię. Trzeba mieć też wrażliwość na detal i umiejętność idealnego dopracowywania szczegółów, a to dziś niewątpliwie rzadkość, cechująca jedynie prawdziwych mistrzów.

Zuwika Design to nie tylko utalentowana mistrzyni modniarstwa, ale też fantastyczna kreatorka stylu, a przede wszystkim cierpliwa i wyrozumiała nauczycielka. Bowiem nie sztuka zaopatrzyć się w „jakiś” kapelusz. Sztuką jest umiejętne jego założenie i odpowiednia jego prezentacja, stosowna do okazji oraz naszej kreacji. Sztuką jest jego dobranie do naszej twarzy ale też osobowości i stylu. To ważne by aspirującej do bycia damą współczesnej Pani ktoś na początku jej drogi udzielił stosownego wsparcia. Zuwika to najlepszy adres pod słońcem i szczerze polecam trafienie pod jej skrzydła (tak można kojarzyć z aniołem 😉 i piórami w jej fascynatorach 😉 ) Już dawno nie miałam przyjemności słuchania i podglądania przy pracy osoby o tak zaangażowanym sercu, pełnej prawdziwej pasji i nieskrępowanej miłości do tego co robi.

sukienka i parasol; Silky Vintage Boutique toczek; Zuwika Design baleriny; Top Secret

Przymiarki…och! spełniło się jedno z moich marzeń, przymierzyłam bardzo wiele różnych modeli kapeluszy, berecików i toczków… co zaowocowało szybką sesją zdjęciową i cudownym zakupem, tego najlepszego. Mam nadzieję, że to początek pięknej kolekcji moich eleganckich nakryć głowy.

Zapraszam na Zuwika.pl

fot.Pracownia FASON/retrostyle

Jedna myśl na temat “POLSCY TWÓRCY RZECZY – ZUWIKA DESIGN

  1. Tak dawno to było, a ja dopiero znalazłam. Pewnie czasu mi brakowało, a teraz mam wolne na przeglądanie Insta i trafiłam na wpis. Dziękuję Kochana.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s