photoproject; red&black

Wciąż nie doczekałam się okładkowej publikacji moich zdjęć, czy stylizacji w żadnym magazynie… No to postanowiłam zrobić sobie własną sesję na własną okładkę!

Fot.Anna Fason Model.Anna Łeczyńska suknia.Nomina Rosae

Pracując na zlecenia nie zawsze mogę w pełni realizować własne wizje. Dlatego czasem chcę wziąć sprawy we własne ręce. Stąd pomysł na zrealizowanie modowej sesji zdjęciowej, która w pełni oddałaby moje poczucie estetyki i moje pasje do nieoczywistych połączeń.

Oczywiście jeśli to miała być w pełni moja sesja, nie mogła być realizowana gdzie indziej niż w Łodzi 😉 I choć było to ponad rok temu ( tak, długo się zbierałam z selekcją, opracowaniem i publikacją powstałych materiałów) to najważniejsze jest to, że nadal po upływie tak długiego czasu, jestem zadowolona z efektów.

Fot.Anna Fason Model.Anna Łęczyńska Suknia.Nomina Rosae

Podziękowania;

Gdy okazało się że idealne buty (których na większości zdjęć niemal nie widać) były dostępne jedynie w salonie w Warszawie, moja cudowna modelka stwierdziła: „jedziemy”. Aniu jesteś najlepszym rajdowym kierowcą ever! Za to, za tę cudowną współpracę i rozumienie się bez słów serdecznie Ci dziękuję.

Za świetną obsługę, wyrozumiałość i opanowanie, gdy wpadłyśmy do salonu już w pełnej stylówce (ale bez odpowiednich butów) dziękujemy Paniom z BADURA Blue City 😉

Za piękną fryzurę dziękujemy salonowi LeGrand z Piotrkowskiej, jej wytrzymałość i odporność na szalone podróże – okazała się być bezcenna 🙂

Stylizacja; Anna Fason

suknia; Atelier NOMINA ROSAE

marynarki;

męska FINSHLEY&HARDING LONDON

damska Zara

buty BADURA

kopertówka Cotchi Warsaw

bransoletka BALMAIN

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s